Kdo jinému jámu kopá…

Posted on 29.5.2012

3


Melting pot

“Běhěm doby okupace by se měla podporovat imigrace a osídlení ne-Němci v německých státech, obzvláště muži.”

Prof. Earnest Albert Hooton
Peabody Magazine
New York, 4.1.1943

Evropa je nyní tam, kde ji vítězové II. světové války chtěli mít: Miss Germany je Turkyně. Ministr hospodářství spolkové republiky je Vietnamec, ministr zahraničí je buzík. Ve Francii vystřídal holandský Žid na postu prezidenta státu maďarského Žida. Soutěž Eurovize, kterou bychom se bývali ani nezabývali, má letos hodnotu jisté pikanterie, neboť se koná v Baku, v hlavním městě kavkazské republiky Azérbajdžán. Tato země se svým mohamedánským, de facto tureckým obyvatelstvem je považována za část Evropy. Zástupkyně Bulharska na této estrádní přehlídce odrhovaček v Baku je cikánka a Ukrajinu zastupuje černoška.

Krásný nový svět! Milovaný New World Order!

Kdo za tím stojí, víme: Je to americká, resp. amerikanizovaná vrchnost západního světa, ruku v ruce se svým zadavatelem, mezinárodním finančním talmudistickým židovstvem. Pokud by čtenář nechtěl věřit, že USA nezastupují židovské zájmy jen posledních pár desetiletí, nýbrž tak činí již od svého založení, ocitujeme zde váženého a nikoli podezřelého svědka, velkého odborníka na hospodářství Werner Sombarta, který již před I. světovou válkou napsal ve své knize “Židé a hospodářský život” toto: “Lze-li… svým způsobem říci, že Spojené státy vděčí vlastně Židům za to, že vůbec jsou, pak lze se stejným právem tvrdit, že jen a pouze díky židovskému vlivu jsou USA tím, čím jsou, tedy ‘americké’, neboť to, co nazýváme amerikanismem není z velké části nic jiného, než ztělesněním židovského ducha.” (Lipsko 1911, Verlag von Duncker und Humbolt, str. 44)

Duševně naivní WASP (White Anglosaxon Protestants) možná skutečně dlouhou dobu věřili, že se jim podaří uniknout bez úhony, když bude evropský svět přenechán barevným. To se nyní ukazuje jako naprosto osudový omyl. Před pár dny informovala média, například Badische Zeitung ze dne 19. května: Amerika mění barvu. Poprvé v historii se narodilo v USA méně dětí s bílou barvou pleti než těch z etnických menšin.”

Více než polovina dětí, které se narodily v uplynulých 12ti měsících mezi červnem 2010 a 2011 byli Afroameričané, Hispánci a Asiaté. Většina se stává menšinou. A Židé mají radost. Židovský historik Ian Reifowitz z newyorské státní univerzity se podle zmíněného děníku domnívá: “Ta čísla jsou positivním signálem, který nám ukazuje: Amerika se zásadně mění. Naše myšlení musí také. USA se již nemohou označovat za  národ, kterým dominují lidé s evropskými kořeny.” Vskutku: Zatímco je průměrný věk bílého Američana 42 let (u Němců 45!), jsou barevní v průměru o 12 let mladší. Průměrný věk u hispánců (většinou mulati a Mestici) je 28 let.

Tato alarmující demografická přeměna, která byla rozumnými pozorovateli již dlouho předpovídána, zanechává u bojovníků za bílou Evropu dvojí pocit. Na jednu stranu litujeme toho, že ve velké a důležité zemi se stává bílé obyvatelstvo menšinou. Na druhou stranu jsou to právě zrádní US-běloši, kteří se nechali zneužít k tomu, aby byla Evropa zničena ve dvou světových válkách. Soucit tedy není na místě. Dosavadní forma USA se již nedá udržet. EVROPSKÁ AKCE, jak známo, navrhuje rozdělit Spojené státy do různých etnických oblastí a z nich učinit suverénní státy, v Evropě se usadivší barevné dostat zpět do zemí jejich původu a naopak dobře vzdělané mladé bílé lidi z USA, Austrálie atd. přimět k návratu do Evropy. Tyto návrhy, které byly většinou lidí označovány za utopické, získávají očividně den ode dne na aktuálnosti.

To nejkrásnější jsme se však dozvěděli 20. května v “Associated Press”, resp. od Německé tiskové agentury dpa: Pokud se to týká jich samých, tak to s tou obecnou židovskou láskou k lidem nebude zjevně tak horké.

“Netanjahu: Afričtí migranti mohou zaplavit Izrael

Premiér Benjamin Netanjahu varuje, že Izrael by mohl být zaplaven ilegálními přistěhovalci z Afriky. Stoupající počet migrantů se nachází na zcela prvních místech státní agendy poté, co museli být nově přišedší učiněni odpovědnými za řadu zločinu, včetně znásilnění. Netanyahu řekl, že tento příliv je ohrožením struktury izraelské společnosti, její národní bezpečnosti a její národní identity. Dále se domnívá, že pokud Izrael nezastaví tento vývoj, tak se brzy z 60.000 přivandrovalců stane 600.000 a to povede k rozpadu Izraele jako židovského a demokratického státu.”

Netanjahuův problém je mimo jiné to, že velký počet Izraelců věří, že jejich země, která byla zřízena po Holokaustu, musí pomáhat utlačovaným.

Tolik agenturní zprávy.

Jestliže v případě Ameriky nepociťujeme soucit, pak v případě Izraele pociťujeme škodolibou radost: Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Židé (a s nimi ostatně všichni bílí Jakobíni) již od Francouzské revoluce pracují na tom, aby všem lidem namluvili, že jsou všichni stejní. Jen sami sebe považují za něco zvláštního. To jim zase namluvil jejich bůh Jahve. A teď se dostávají do slepé uličky, protože mezitím dokonce ani v Izraeli není nouze o typicky západní Pravdoláskovce, trpícími syndromem Chaloupky strýčka Toma a kteří v černoších vidí v zásadě jen ušlechtilého divocha a chudáka štvance. Zapomínají přitom, stejně jako Evropané, že jsou mezi černými na denním pořádku ty nejotřesnější konflikty. Jen Jihoafrická republika zaznamenává od převzetí moci černými na 20.000 vražd ročně. A to jsou jen oficiální čísla. Inu, uvidíme, jak si Izraelci se svým problémem poradí.

Může to však být i tak, a tak to i vypadá, že si sionistické státy Izrael a USA se svými dlouhodobými problémy právě neporadí. Spojené státy jsou uchváceny ve svém zániku, to si již štěbetají vrabci na střechách. Přenárodnění ve prospěch barevných tento proces jen urychlí, jednak proto, že výkonná bíla třída se stále ztenčuje, a protože se barevní nenechají v takové míře napínat na skřipec jako biblivěrní bílí puritáni či bratři v lóži. Slabinou USA je tedy vlastně nakonec slabina židovského válečného slona.

A co “historická odpovědnost”? Čas pracuje pro nás. Tak pracujme s ním!

Bernhard Schaub

Posted in: Úvahy, Zprávy